Skupinový kurz BADULT A2 Online

68 lekcií x 45 minút / 1 semester. Výučba 2x v týždni po 90 minút

Skupinový online kurz anglického jazyka v MINI skupine (max 4-6 študentov) určený pre tzv. mierne pokročilých  študentov. Rozvíja level A1 a učí študentov komplexnejšie gramatické a lexikálne štruktúry. Kurz je vedený komunikatívnou metódou so zameraním na rozvoj všetkých jazykových zručností (hovorenie, písanie, čítanie, počúvanie a gramatika), kde „speaking“ je súčasťou každej aktivity. 

Cieľový level po dvoch semestroch: A2, 4-6 študentov v skupine, obsahuje študijné materiály. Cena: 350€/semester (splatná v 2 štvrťročných splátkach) + 9€ zápisné (jednorazový poplatok). Aby ste sa z A1 dostali na level A2, je pri frekvencii tejto výučby zvyčajne potrebné absolvovať 2 semestre kurzu (jeden školský rok). Ak máte o kurz záujem, vyplňte prosím náš prihlasovací formulár, alebo si ho rovno zakúpte na našej stránke. (Cena 184 Eur je za jednu kvartálnu splátku plus jednorazové zápisné).

Ak si nie ste istí Vašou jazykovou úrovňou, vyhraďte si cca 40 minút a spravte si náš „placement test“ ktorého počet bodov môžete uviesť v prihlasovacom formulári, na základe ktorého Vás budeme kontaktovať a dohodeme spolu podrobnejšie detaily o Vašom kurze.

Kurz je vedený našimi kvalifikovanými lektormi s dlhoročnými skúsenosťami s výučbou anglického jazyka.  

Vyučovanie prebieha pomocou platformy ZOOM alebo podobnej alternatívy vhodnej na vyučovanie. Frekvencia výučby je 2 x v týždni po 90 minút. 

Vyučovanie prebieha vo večerných hodinách 18.00-19.30 alebo po dohode celej skupiny.

Výhody online vyučovania:

– učíte sa z pohodlia domova, kancelárie alebo dovolenky  :).

 šetríte čas a peniaze – odpadajú náklady na cestovanie a parkovanie 

– zaujme Vás relatívne nový spôsob vyučovania 

– učíte sa v bezpečí, nikto nenakazí Vás a Vy nenakazíte nikoho 

– menej zrušených hodín 

– moderné technológie majú tendenciu zlepšiť koncentráciu na štúdium 

– učiteľ má lepšie možnosti na monitorovanie vašej komunikácie 

– lepšie využite videa, aplikácií, zdieľania dokumentov, obrázkov, zvuku a videa 

– spoznáte ľudí z rôznych kútov Slovenska a neskôr možno aj zahraničia- popri učení jazyka sa rozvíjajú aj počítačové zručnosti

184,00 

kurzy anglina

Naše kurzy

Vo všetkých kurzoch kladieme dôraz najmä na „hovorenie" a praktické využitie jazyka v každodenných situáciách. Ponúkame aj PREMIUM individuálne vyučovanie.

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.