BEST ide na blog!

Vitaj! Áno, je to tak. Rozhodli sme sa založiť si BEST blog.

Ako moderná jazykovka neustále hľadáme nové spôsoby, ako prehĺbiť kontakt s našimi študentami, rodičmi a v neposlednom rade s našimi lektormi. Prečo si myslíme, že aj blog je tou správnou cestou?

  • Náš tím sa rozšíril o nové tváre. Počas leta sme vyškolili šikovných Junior lektorov, ktorí už pravdepodobne učia vás alebo vaše deti. Či už BESŤácki veteráni alebo noví JR učitelia, radi by sme sa s vami lepšie spoznali a predstavili vám celý náš BEST team. Viac o koncepte sa dočítate v ďalšom príspevku!
  • Rozsah našich aktivít sa zväčšuje a my si s vami chceme byť touto cestou bližší. Vaše (a aj naše) pocity po akciách sú bezprostredný feedback, ktorý si neskutočne ceníme. Už v jeseni sa preto môžete tešiť na blogové príspevky, v ktorých zhodnotíme atmosféru počas eventov konajúcich sa priamo v BESTe a to aj v spolupráci s každým, kto sa zúčastní a bude chcieť čo-to s nami pozdieľať :).
  • V neposlednom rade by sme vám chceli poskytnúť tipy a triky pri učení sa angličtiny priamo od našich študentov či lektorov. Učenie sa cudzieho jazyka nekončí za dverami školy či jazykovky, a preto sa s vami radi podelíme aj o to, ako sa učiť efektívnejšie.

Tešíme sa, že ste sa dočítali až na koniec. Vidíme sa v BESTe a „čítame“ na blogu!

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.