Certifikácie

Testovanie z anglického jazyka je vhodné pre všetkých, ktorí prichádzajú do styku s angličtinou a je vyžadovaná jej preukázateľná úroveň, pre študentov na vysokých školách, uchádzačov o prácu, ďalej tých, ktorí chcú cestovať po svete, alebo si chcú jednoducho overiť svoje jazykové zručnosti a cítiť sa v tomto smere motivovaný spraviť niečo pozitívne pre svoj osobný rozvoj. Spoločnosť LanguageCert, ako spoločnosť udeľujúca certifikáty angličtiny, je uznávaná britským Úradom pre reguláciu kvalifikácií a skúšok (tzv. Ofqual-om). Jej skúšky Language Cert International ESOL spĺňajú prísne kritériá kvality a sú preto uznávané mnohými krajinami na celom svete. Ak sa chcete prihlásiť na jazykové skúšky, vyplňte tento krátky prihlasovací formulár na certifikáty a budeme Vás kontaktovať. 

Naša anglická jazyková škola BEST vo Zvolene je prvé AUTORIZOVANÉ CENTRUM LANGUAGE CERT NA SLOVENSKU, ktoré spĺňa všetky požiadavky na to, aby mohlo tieto anglické jazykové certifikované skúšky ponúkať a vydávať.

Vyberte si z ponuky certifikovaných skúšok, ktoré je možné robiť buď prezenčne v testovacom centre vo Zvolene alebo ONLINE formou, alebo sa prihláste na niektorý z našich INTENZÍVNYCH prípravných kurzov na jazykové certifikácie, alebo BEŽNÝCH prípravných kurzov na jazykové certifikácie, kde sa okrem rozšírenia jazykových zručností zoznámite aj s formátom jazykovej skúšky, čo skutočne považujeme za veľkú časť jej úspešného zvládnutia.

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.