Skupinové Dospelí

Vyberte si z ponuky našich kurzov pre dospelých podľa svojej jazykovej úrovne A1 až C1 a s využitím skupinovej dynamiky pri maximálnom počte 4-6 študentov, sa zdokonaľujte v angličtine spolu s nami a našimi kvalitnými lektormi. Výučba pri prebieha ONLINE spôsobom, po 90-minútových hodinách 2x v týždni.

Na dosiahnutie o jeden stupeň vyššieho levelu angličtiny je potrebný buď 1 MODUL (pre A1 a A2, t.j. 2 semestre ) alebo 2 MODULY ( pre B1, B2, C1, t.j. 4 semestre). Podrobnejší prehľad našich modulov kurzov pre dospelých Vám napovie viac. Ak si nie ste istí Vašou jazykovou úrovňou, vyhraďte si cca 40 minút a spravte si náš „placement test“.

(Po každom z uvedených kurzov môžete usilovať aj o certifikáciu jazykových zručností u nás, ako v autorizovanom centre LanguageCert. V prípade záujmu, pri absolvovaní kompletného počtu modulov v danom kurze od nás dostanete kupón LOYALTY až na 30% zľavu na jazykovú certifikovanú skúšku LanguageCert!) Viac informácií o certifikovaných skúškach nájdete aj na našej stránke www.languagecert.sk

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.