Prémium individuálna výučba Individuálny lektor

Čas podľa dohody

Individuálne vyučovanie (1 učiteľ – 1 žiak) patrí k najobľúbenejším typom výučby anglického jazyka nielen v našej jazykovej škole.

Medzi výhody individuálneho vyučovania patrí:

· nedelíte sa o priestor na hodine a máte 100% pozornosť učiteľa,

· máte veľkú mieru kontroly nad priebehom hodín,

· vyučovanie si prispôsobíte svojmu vlastnému tempu,

· vaše individuálne potreby sú na prvom mieste,

· prežívate vysoko motivujúci proces vzájomného učenia medzi učiteľom a študentom,

· obsah hodiny „ušitý“ na mieru Vašim potrebám (príprava na certifikát, preopakovanie učiva zo školy, témy, ktoré Vás bavia, atď.),

· môžete si vybrať z viacerých učiteľov vrátane individuálneho vyučovania s „native speaker“ (rodeným hovoriacim) lektormi, CELTA kvalifikovanými SENIOR lektormi, skúsenými SENIOR lektormi a v neposlednom rade so šikovnými JUNIOR lektormi.

 

Hľadáte individuálny kurz pre vaše dieťa?

Všetky výhody individuálneho vyučovania platia aj pri vyučovaní detí a teenagerov. Využite teraz zvýhodnené ceny individuálneho vyučovania s junior učiteľmi pre deti.

Vyučovanie prebieha vo veľmi príjemných, zrekonštruovaných priestoroch JŠ BEST v centre mesta Zvolen na ulici 29. augusta 2, ale vieme sa prispôsobiť aj požiadavke prísť vyučovať priamo do firmy klienta (pri zmene ceny).

Jedna vyučovacia hodina trvá 55 minút.

Čas výučby:

· Prémium individuálne vyučovanie: podľa dohody s klientom.

Cena kurzu individuálne podľa výberu lektora (ceny nájdete v sekcii cenník) + jednorazové zápisné 9EUR + študijné materiály.

Ak máte záujem o tento kurz, vyplňte prosím náš prihlasovací formulár na individuálne vyučovanie, a budeme Vás kontaktovať.

kurzy anglina

Naše kurzy

Vo všetkých kurzoch kladieme dôraz najmä na „hovorenie" a praktické využitie jazyka v každodenných situáciách. Ponúkame aj PREMIUM individuálne vyučovanie.

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.