Skupinový kurz pre deti od 2 do 7 rokov TEDDY EDDIE

Prezenčný kurz pre najmenšie detičky s podstatou tzv. audiolingválnej metódy, ktorej hlavným aspektom je viacnásobné opakovanie a upevňovanie celých jazykových štruktúr, ktoré sú posilňované gestikuláciou a pohybom tela. Hravá forma učenia, ktorého dej je vložený do scenárov s hlavnou postavičkou macíka Eddieho, ktorého si deti zamilujú.

Intuitívna a zábavná forma učenia sa celých viet v podobe konverzácií a pesničiek, do ktorých sa detí túžia zapojiť a byť ich súčasťou. Metóda Teddy Eddie bola nominovaná na medzinárodnú cenu ELTons, ktorá sa každoročne udeľuje najinovatívnejším kurzom na svete. Viac informácií o metóde TEDDY EDDIE nájdete aj na stránke www.teddyeddie.sk

Vyberte si z ponuky našich detských TEDDY EDDIE kurzov podľa veku vášho dieťaťa. Kurzy Teddy Eddie sú ROČNÉ, splatné v dvoch semestrálnych splátkach, alebo sa prihláste na ukážkovú hodinu zdarma prostredníctvom tohto krátkeho  „prihlasovacieho formulára“.

Ak ste sa už rozhodli, že svoje dieťatko prihlásite na kurz, vyplňte prosím registračnú prihlášku na Teddy Eddie kurz pre rok 2021/2022, ktorý začína 13.9.2021 v JŠ BEST v centre Zvolena, alebo vo Vašej škôlke. Po jej vyplnení Vás budeme kontaktovať, aby sme dohodli podrobnejšie detaily Vášho kurzu. Snažíme sa prispôsobovať rozvrh Vašim potrebám a možnostiam.

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.