Skupinový kurz pre deti od 2 do 7 rokov TEDDY EDDIE

Prezenčný kurz pre najmenšie detičky s podstatou tzv. audiolingválnej metódy, ktorej hlavným aspektom je viacnásobné opakovanie a upevňovanie celých jazykových štruktúr, ktoré sú posilňované gestikuláciou a pohybom tela. Hravá forma učenia, ktorého dej je vložený do scenárov s hlavnou postavičkou macíka Eddieho, ktorého si deti zamilujú.

Intuitívna a zábavná forma učenia sa celých viet v podobe konverzácií a pesničiek, do ktorých sa detí túžia zapojiť a byť ich súčasťou. Metóda Teddy Eddie bola nominovaná na medzinárodnú cenu ELTons, ktorá sa každoročne udeľuje najinovatívnejším kurzom na svete. Viac informácií o metóde TEDDY EDDIE nájdete aj na stránke www.teddyeddie.sk

Vyberte si z ponuky našich detských TEDDY EDDIE kurzov podľa veku vášho dieťaťa. Kurzy Teddy Eddie sú ROČNÉ, splatné v dvoch semestrálnych splátkach, alebo sa prihláste na ukážkovú hodinu zdarma 7.9.2021 prostredníctvom tohto krátkeho  „prihlasovacieho formulára“.

Ak ste sa už rozhodli, že svoje dieťatko prihlásite na kurz pre rok 2021/22, ktorý začína 13.9.2021 v JŠ BEST v centre Zvolena, alebo vo Vašej škôlke, vyplňte prosím Prihlasovací formulár nižšie, na základe ktorého Vás budeme kontaktovať ohľadom podrobnejších informácií o Vašom kurze.

Snažíme sa prispôsobovať rozvrh Vašim potrebám a možnostiam.

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.