Predvianočný online súboj

Ježiško nás navštevuje 24. decembra, ale hokejisti HKM o čosi skôr! ????

Po minuloročnej mimoriadne vydarenej akcii Meet&Greet, počas ktorej mali deti možnosť zavítať do šatne HKM Zvolen a stráviť príjemnú hodinu konverzácií a zábavných úloh v spoločnosti  ich obľúbených hokejistov a taktiež angličtiny, sme sa rozhodli pripraviť podobne orientovanú akciu aj tieto Vianoce. Prichystali sme opäť mnoho vianočne ladených aktivít, no tento rok, samozrejme, v rámci možností online. Tie preverili nie len ich angličtinu, ale aj angličtinu našich hráčov ???? .

Nejeden účastník sa zapotil pri hádaní obľúbených vianočných pesničiek, či pri lovení slovíčok v angličtinárskej pamäti. Ako majstrovsky to všetkým účastníkom išlo, si môžete pozrieť v krátkom zostrihu nižšie.

Sme veľmi radi, že sa toto podujatie páčilo aj trojici hokejistov Mikovi Nuutinenovi, Adamovi Húskovi a Allanovi McPhersonovi. Spolupráca s nimi bola prínosom pre deti najmä vďaka tomu, že mohli spojiť radosť z angličtiny s láskou k zvolenskému hokeju. Ďakujeme preto HKM Zvolen a veríme, že spoluprácu v tomto duchu budeme udržiavať aj naďalej!

Napriek obmedzenému kontaktu dúfame, že sa nám všetkým spolu podarilo vytvoriť nádych vianočnej atmosféry a zabaviť sa ako v duchu Vianoc, tak aj v duchu angličtiny. Pevne veríme, že sa čoskoro uvidíme aj naživo.
Želáme vám krásne a zdravé sviatky v kruhu rodiny!
Tím jazykovej školy BEST

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.