Spoznajte nás. #MySmeBEST

Ahoj! Som rád, že čítate tento príspevok. Pravdepodobne vás upútal nadpis a teraz rozmýšľate, ako by ste nás mohli lepšie spoznať alebo sa s nami zoznámiť práve cez blogové príspevky. Rád vám odpoviem.

Kto som? Som nový junior lektor Janči. V júni som sa zúčastnil pohovoru do jazykovky BEST a po príchode ma potešili hneď dve veci:
– ak by ma prijali, pracoval by som v kolektívne šikovných, zanietených ľudí
– vášeň pre angličtinu sa v BESTe doslova šíri vzduchom a bola by radosť pracovať v príjemne inšpiratívnom prostredí

Blížime sa ku koncu septembra a ja som veľmi rád, že sa moje očakávania naplnili. Po prijatí a vyškolení nových učiteľov sa tím rozrástol a mojich kolegov je skutočne viacero. Učíme vás alebo vaše deti a baví nás to!

Avšak niečo nám predsa len chýba. Či ste rodič alebo študent, poďte spolu so mnou spoznávať ostrieľaných Besťákov, nové posily a aj samotných zakladateľov :). #MySmeBEST je séria rozhovorov so všetkými lektormi, v ktorej sa pýtam na ich doterajšie skúsenosti s učením, know-how, ale aj príhody, ktoré zažili počas hodín. Už v ďalšom článku vyspovedám Lucku a Vladka, CELTA učiteľov a zakladateľov BESTu (neviete, čo je CELTA? O dôvod viac tešiť sa na ďalší článok ) ). Okrem iného sa dozviete, čo predchádzalo založeniu vlastnej jazykovky a čo sa počas svojho pôsobenia naučili.

 

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je Best_Foto-104-1024x683.jpg

 

Tešíme sa, že nás sledujete aj tu. Vidíme sa v BESTE a „čítame“ na blogu!

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.